Hakkımızda

Genç Demirkol Tekstil ve Mağazacılık Tic. Anon. Şti.'nin ortakları Cüneyt DEMİRKOL ve Servet DEMİRKOL 25 yıllık tecrübelerine dayanarak Trebien® markasını 2009 yılının başlarında oluşturmuştur. 


Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Trebien®, dünya standartlarındaki ürün kalitesini ve tasarımlarını uyguladığı gerçekçi fiyat politikasıyla birleştirerek hem yurtiçine hemde yurtdışına yönelik çalışmalarını sektörde en iyi olma iddiasıyla sürdürmektedir. 

Ürünlerimiz daha çok 20 yaş üstü yetişkin ağırlıklı olup, bir bayanın ihtiyaç duyabileceği tüm dış giyim ürünlerini kapsamaktadır. Mont, Kaban, Pardösü, Elbise, Bluz, Pantolon, Etek, Ceket, Çanta ve diğer aksesuarların günlük, iş ve gece kullanılabilecek çeşitleri ile geniş bir şekilde mevcuttur.

Hedefimiz Trebien® markası ile Doğu Bloğu (Rusya, Ukrayna, vb.), Türki Cumhuriyetler (Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Tacikistan, Kırgızistan vb.), Gürcistan, Ermenistan, Balkan Ülkeleri, Almanya, Yunanistan, Malta, İran, Ortadoğu, Arap Ülkeleri, İsrail, Afrika, ABD ve Avusuralya ile olan ticari ilişkilerimizi güçlendirip yurtiçindeki mağazalarımızı arttırmaktır.

www.trebien.com.tr 2012 yılından itibaren online olarak toptan ve perakende müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz sanal mağazamızdır. Gardırobunuzun bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz online mağazamızda bütün sezonlar için zevkinize uygun ürünler bulabilir ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Giriş Yapmak İçin Tıklayın

RapidSSL, Visa, Mastercard

©2018. Genç Demirkol Tekstil ve Mağazacılık Tic.A.Ş.. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı Çıkın